Gıda işlemede çözüm ortağınız…
Hakkımızda
FPT Gıda İşleme Teknolojileri, gıda işleme sanayine kusursuz hizmet verebilmek için, uluslararası platformda köklü ve alanlarında uzman üretici firmalarla çalışmayı ilke edinmiştir. Deniz ürünleri, kırmızı et ve kanatlı işleme sanayilerine, dünya çapında kalitesini ispatlamış tedarikçilerimizle birlikte, en ileri teknolojiler kullanılarak üretilmiş geniş ürün yelpazemiz ve uzun yılları aşan tecrübelerimizle yön veriyoruz.

FPT Gıda İşleme Teknolojileri, uzman ekibi ile, danışmanlık, projelendirme, makine/ekipman tedariki ve montajı ile, A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarda, gıda işleme sanayinin çözüm ortağıdır. Kalite, fiyat, montaj ve teknik servis konularında müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni en büyük farkımızdır. Satış sonrası üretim aşamasında, sevkiyat ve nakliye aşamasında, gümrükleme ve teslimat aşamasında, montaj ve eğitim aşamasında ve uzun vadede servis ve yedek parça ihtiyaçlarında, 7/24 müşterilerimizin yanındayız.

FPT Gıda İşleme Teknolojileri, müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru tespit edip yönlendirerek, yatırımlarını optimum planlayarak, verimlilik ve karlılıklarını artırmalarını sağlayarak fark yaratıyor. Gıda işleme sektöründe mevcut tesisinizi yenilemek, geliştirmek ya da yeni bir yatırım yapmak istediğinizde, kararınızı vermeden önce bize mutlaka danışın, FPT ayrıcalığını siz de yaşayın.

BİZE ULAŞIN

FPT Gıda İşleme Teknolojileri Ltd. Şti.

Ali Sami Yen Sk. Aktar Ap. No:9 D.4 P.K.34394 Gayrettepe – İstanbul
+90 212 347 10 35
info@fpt.com.tr
Copyright © - Web sitemizde bulunan tüm içerik ve görsellerin telif hakları FPT Gıda İşleme Teknolojileri Ltd. Şti ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.