Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FPT Gıda
         
         
TR | EN
HAKKIMIZDA
 

FPT Gıda İşleme Teknolojileri Ltd. Şti., gıda işleme sanayine kusursuz  hizmet  verebilmek için, uluslararası platformda köklü ve alanlarında uzman firmalarla çalışmayı ilke edinmiştir. Balık, et ve tavuk işleme sanayinde, dünya çapında rüştünü ispatlamış partnerlerimizle, en ufak bir ekipman ihtiyacından anahtar teslim projelendirmeye kadar hizmet vermekteyiz.

Kalite, fiyat, satış sonrası montaj ve servis konusunda önceliğimizin daima “müşteri memnuniyeti” olması, FPT Gıda İşleme Teknolojileri Ltd. Şti.’ni farklı kılan en önemli prensibimizdir. Satış sonrası üretim aşamasında, sevkiyat ve nakliye aşamasında, gümrükleme ve teslimat aşamasında, montaj ve eğitim aşamasında ve uzun vadede servis ve yedek parça ihtiyaçlarında daima müşterimizin yanındayız.

FPT Gıda İşleme Teknolojileri Ltd. Şti. müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, onları doğru yönlendirerek, yatırımlarını koruyarak, verimlilik ve karlılıklarını artırarak fark yaratıyor. Karar vermeden önce mutlaka bize danışın, FPT ayrıcalığını siz de yaşayın.

 

 

 
 
Copyright © - Web sitemizde bulunan tüm içerik ve görsellerin telif hakları FPT Gıda İşleme Teknolojileri Ltd. Şti ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım Data1