Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FPT Gıda
         
         
TR | EN
ÜRÜNLER
 
» Balık İşleme
» Et & Tavuk İşleme
» Paketleme
» Akuakültür Ekipmanları
» Hijyen & Yıkama Ekipmanları
» Bıçak Çeşitleri ve Aksesuarları
» Dedektör ve Ayırıcı Sistemleri
 
Dedektör ve Ayırıcı Sistemleri / Sıvılar ve Macunumsular
< Geri
Sıvılar ve Macunumsular

Sesotec metal ayırıcıları, sıvı ve macunumsu (çorba, sos, sosis eti, marmelat vb.) ürünlerin denetimi için kolayca boru hatlarına entegre edilebilmektedir. Farklı ürün yapıları için çeşitli ayırma kapakları kullanılabilmektedir. Sesotec aynı zamanda demir içerikli metallerin ayrıştırılması için gerekli olan manyetik ayırıcıları da sunmaktadır. LUQUISCAN VF+ metal ayırıcısı Handtmann, Vemag, Rex ve Frey gibi imalatçıların dolum sistemleri ile uyumludur. El ile çevirmeye uygun uygulamalar mevcuttur. LIQUIMAG metal ayırıcıları, sıvı ve macunumsu maddelerin demir içeren metal ayırımı için, gıda sanayinin yüksek standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. LIQUIMAG metal ayırıcıları ürün sistemine kolayca entegre edilebilmekte ve kolayca temizlenebilmektedir.

LIQUIMAG

LIQUIMAG filtreli mıknatıslar özellikle çeşitli pompalanmış sıvı ve macunumsu ürünlerde, en ince manyetik kirliliklerden arındırmak içi üretilmiştir.
....................................................................................................................................................................................
LIQUISCAN VF+

LIQUISCAN VF+ metal ayırıcısı dolum uygulamaları için tasarlanmış olmakla beraber vakum-dolgulamalara ve pompalara eklenmektedir. Mobil ve yüksekliği ayarlanabilir bir ayak ile sunulmaktadır. Alçak ve dengeli ağırlık merkezi sayesinde, LIQUISCAN VF+ yerinden oynatılırken yüksek stabilite sağlamaktadır.
....................................................................................................................................................................................
LIQUISCAN PL

LIQUISCAN PL pompalanmış ürünlerin metal ayırıcısı, boru hatlarına entegre edilmektedir. Paslanmaz çelik çerçevesinde yer alan metal ayırıcısı kolaylıkla masaya veya duvara monte edilebilmektedir. Eğer gerekirse mobil ve yüksekliği ayarlanabilir bir ayakta sunulabilmektedir.

 

 
 
Copyright © - Web sitemizde bulunan tüm içerik ve görsellerin telif hakları FPT Gıda İşleme Teknolojileri Ltd. Şti ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

 


Web Tasarım Data1