Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FPT Gıda
         
         
TR | EN
ÜRÜNLER
 
» Balık İşleme
» Et & Tavuk İşleme
» Paketleme
» Akuakültür Ekipmanları
» Hijyen & Yıkama Ekipmanları
» Bıçak Çeşitleri ve Aksesuarları
» Dedektör ve Ayırıcı Sistemleri
 
Dedektör ve Ayırıcı Sistemleri / Parça Ürünler
< Geri
Parça Ürünler

Taşıma bantları, metal dedektör ve ayırma ünitelerini içeren metal dedektör ve ayırma sistemleri paketlenmiş ve parça ürünlerin, gelen ve giden mal denetimi için ideal bir çözümlerdir. Bununla beraber, birçok farklı uygulamada (püskürtme başlıkları, iticiler, ayırma deflektörü, vb.), özel olarak uyarlanmış ayırma sistemleri ile kombine edilmektedir. Konveyör bandı, metal dedektörü ve seperatör sistemlerinden oluşan komple uygulamalar, maksimum işletimsel güvenlik ve algılama doğruluğu sağlamaktadır.

ECOLINE D

ECOLINE konveyörlü metal dedektör sistemleri kuru alanlarda kullanılmaktadır.
....................................................................................................................................................................................
VARICON+ ve UNICON+

VARICON ve UNICON konveyörlü metal dedektör sistemleri kuru ve ıslak alanlarda, parça ürünlerin denetiminde kullanılmaktadır. VARICON+ maksimum 30 kg, UNICON+ ise maksimum 130 kg. yük alabilmektedir.

 

 
 
Copyright © - Web sitemizde bulunan tüm içerik ve görsellerin telif hakları FPT Gıda İşleme Teknolojileri Ltd. Şti ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

 


Web Tasarım Data1