Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FPT Gıda
         
         
TR | EN
ÜRÜNLER
 
» Balık İşleme
» Et & Tavuk İşleme
» Paketleme
» Akuakültür Ekipmanları
» Hijyen & Yıkama Ekipmanları
» Bıçak Çeşitleri ve Aksesuarları
» Dedektör ve Ayırıcı Sistemleri
 
Dedektör ve Ayırıcı Sistemleri
 
SESOTEC DEDEKTÖR VE AYIRICI SİSTEMLERİ

Ürün saflığı, gıda endüstrisinde bir zorunluluk.
Tüm gıda ürünleri kesinlikle saf ve temiz olmalıdır. Bu, gıda endüstrisinde en önemli ilkelerden bir tanesidir. Bu konudaki belirleyici kriter, ürünlerinizin herhangi bir metal veya benzeri yabancı madde içermeden fabrika çıkışının sağlanmasıdır. Böylece tüketicilerinizin herhangi bir sağlık sorunu yaşaması önlemiş ve şirketinizin/markanızın kalite ve itibarını güvence altına almış olursunuz.

Uluslararası Gıda Standardı - International Food Standard (IFS) - gıda üreticilerinin kalite yönetimindeki kriterleri belirlemektedir. IFS standartlarına göre, gıda üreticileri, metal parçacıklarıyla ya da diğer yabancı maddelerle oluşabilecek kirlenmeleri önlemek için gerekli tüm önlemleri almak zorundadır. Bütün tanınmış perakende zincirleri, tedarikçilerinin IFS standardı sertifikasına sahip olmasını isterler. Metal ve yabancı madde dedektörleri ile seperatörleri, IFS uyumlu bir üretim için belirleyici bir ölçüttür.

Dedektör ve ayırıcı sistemlerinde dünyanın sayılı uzman üreticilerinden biri olan Sesotec, IFS standartlarında üretim için gereken yüksek kalite ürünleri gıda sanayine sunmaktadır. Sesotec, tüm işleme aşamaları, ürün tipi ve konveyör sistemi ile, üretim sürecindeki kritik kontrol noktalarını tek elden kapsayan geniş bir ürün yelpazesi üretmektedir:

- Mıknatıslı Sistemler
- Endüktif Metal Dedektörler ve Ayırıcılar
- X-Ray Sistemler


Sesotec makinalarının kullanımı kolay ve işletimi güvenilirdir. Sesotec'in yabancı madde dedektörleri ve ayırıcıları, tüm kaliteye ilişkin verilerin sürekli izlenebilirliğini ve eksiksiz dokümantasyonunu garanti etmektedir." Gıda Endüstrisinde Kullanılan Sistemler, Ürün Gruplarına Göre Farklı Seçenekler Sunmaktadır. "

Dökme Ürünler
Parça Ürünler
Sıvılar ve Macunumsular
Ayırma Sistemleri

 

 
 
Copyright © - Web sitemizde bulunan tüm içerik ve görsellerin telif hakları FPT Gıda İşleme Teknolojileri Ltd. Şti ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

 


Web Tasarım Data1