Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FPT Gıda
         
         
TR | EN
ÜRÜNLER
 
» Balık İşleme
» Et & Tavuk İşleme
» Paketleme
» Akuakültür Ekipmanları
» Hijyen & Yıkama Ekipmanları
» Bıçak Çeşitleri ve Aksesuarları
» Dedektör ve Ayırıcı Sistemleri
 
Dedektör ve Ayırıcı Sistemleri / Ayırma Sistemleri
< Geri
Ayırma Sistemleri

Sesotec RAYCON ürün denetleme sistemi, ağırlıklı olarak paketlenmiş ürünlerin son kontrolü için kullanılır. Hassas inline algılaması ile, manyetik ve manyetik olmayan metaller, cam, seramik, taş, çiğ kemik, PVC ve kauçuk gibi yabancı maddelerin X-Ray yöntemiyle tespit edilmesini sağlamaktadır. Kırık, bozuk veya eksik ürün, topaklanma, sıkışmış hava ve gramaj eksiği/fazlası gibi kusurlara sahip olan ürünleri de eksiksiz bir şekilde tespit etmektedir. Ayrıca ürünlerin fazla veya eksik ağırlıklarını algılayabilmesi mümkün olmaktadır. Alüminyum kaplı ambalaj malzemeleri ya da metalize folyolar hiçbir sorun çıkarmamaktadır. Metal tespiti durumunda el ile müdahalelerin önüne geçmek amacıyla dedektörler otomatik ayırma sistemleri ile beraber kullanılabilmektedir.

Sesotec, ayırma sistemlerinin ürün mesafesi, şekli, boyu, niteliği, konveyör hızı minimum çıkarma ve işlev kontrolü gibi çeşitli parametrelere bağlı olarak, müşteri taleplerine özel ayırma sistemleri de üretmektedir.

RAYCON

RAYCON ürün denetleme sistemi çeşitli yabancı maddelerin ve aynı zamanda hatalı ürünlerin tespitini mümkün kılmaktadır.
Dökme ürünler için geliştirilen RAYCON BULK ve dikey silindirik ürünler için geliştirilen RAYCON 130/240 ile uygulama alanı artmıştır.

 

 
 
Copyright © - Web sitemizde bulunan tüm içerik ve görsellerin telif hakları FPT Gıda İşleme Teknolojileri Ltd. Şti ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

 


Web Tasarım Data1